site stats

Hrt 2 utakmica

WebHRT 1. HRT 1 (HTV 1, "Prvi program") je hrvatska otvorena TV postaja kojom upravlja Hrvatska radiotelevizija. Opća je to postaja, neodlučna postava koja sadrži širok spektar … Web15 dic 2024 · Na Drugom programu HTV-a donosimo detalje te analize utakmica u emisiji Qatara. Pratite nas i na HR2, a digitalno, na svim društvenim mrežama, portalu hrt.hr te HRTi aplikaciji. Uz to, osim što je platforma HRTi do nedjelje, 18. prosinca, rezervirana za prijenose utakmica Svjetskoga nogometnog prvenstva uživo, na njoj donosimo i dodatni ...

Evo gdje danas možete pratiti utakmicu Nizozemska-Argentina

WebHRT HTV i HR raspored. HRT TV and Radio schedule. kodirano za satelitski program (T) titlovi za osobe oštećena sluha WebHrvatska televizija Uživo Kanali Live stream uzivo utakmice Global. VIJESTI. HR PORTALI SPORT RS PORTALI SPORT BiH PORTALI SPORT TODOS LOS PORTALES DEPORTIVOS SCROLL TO TOP. DOBRODOŠLI NA DONASPORT.COM. purchase kitchen island with seating https://warudalane.com

Najvažnija utakmica sezone za Hajduk, Slaven priželjkuje iznenađenje

Web11 apr 2024 · Susret engleske nogometne Premier lige između Arsenala i Chelseaja koji se trebao igrati 29. travnja pomaknut je za 2. svibnja iz sigurnosnih razloga, objavljeno je u utorak. - U veljači je odobren 29. travnja kao termin za odigravanje utakmice, ali nakon dodatnih sastanaka Metropolitanske policije i Savjetodavne skupine za sigurnost ... WebHRT 2. + Dodaj u omiljene. ponedeljak utorak sreda četvrtak petak. 08:09. info. Čudesni vrtovi - spoj prirode i umjetnosti. Na jugu Japana, na otočiću Awajiju smjestio se … Web14 apr 2024 · Prva utakmica dana u sportskom srcu Zadra bila je prava poslastica. Dvoboj HNK Zadra i Šibenika završio je rezultatom 3:3. Poveli su Zadrani golom Josipa Brkića u 28. minuti. Šibenik je preokrenuo golovima Ivana Mučića u 47. i Diega Sekulića u 66., da bi vodstvo na zadarsku stranu s dva pogotka (71., 83.) vratio Donat Senkić. secret life of trees documentary

HRT: DA, DA, DA!!! Hrvatska je u polufinalu Svjetskog prvenstva!

Category:Arena sport 2 TV program za nedelja 16.04.2024 - Naslovi.net

Tags:Hrt 2 utakmica

HRT: Dinamo objavio opširne upute za navijače

Web1 giorno fa · Real Madrid je u srijedu navečer na svom terenu pobijedio s 2-0 u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Lige prvaka.. Što je vrjednije od osvajanja Zlatne lopte? - Želim … Web1 giorno fa · Real Madrid je u srijedu navečer na svom terenu pobijedio s 2-0 u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Lige prvaka.. Što je vrjednije od osvajanja Zlatne lopte? - Želim osvojiti puno Liga prvaka, poput Modrića i Benzeme. To je u ovom trenutku moja želja, odgovorio je 22-godišnji Vinicius upitan je li mu cilj osvajanje "Zlatne lopte", nagrade za …

Did you know?

WebXiaomi Community WebOdaberite kategoriju: sport, muzika, tražilica država TV itd.. Trenutno preko 1500+ LIVE TV kanala iz cijelog svijeta, odaberite kategoriju kanala:

Web6 set 2024 · Dinamo je uoči današnje utakmice prvog kola Lige prvaka protiv Chelseaja, koja počinje u 18.45, objavio opširne upute za navijače, koje prenosimo u cijelosti: Dinamo s Chelseajem, vaterpolisti po polufinale, košarkaši s Italijom "ULAZAK NA STADION 1.

Web13 dic 2024 · Hrvatska nogometna reprezentacija danas će u polufinalu Svjetskog prvenstva u Kataru igrati protiv Argentine. Prijenos utakmice od 20 sati možete pratiti na Drugom programu HTV-a, Drugom programu HR-a, na našem portalu te preko multimedijske platforme HRTi . Prijavite se u aplikaciju jer ondje možete pogledati i sve dosadašnje … WebHRTi. Molimo posjetite hrti.hrt.hr.hrti.hrt.hr.

Web2 giorni fa · Tako su 'bluesi' izgubili samo jednu od sedam utakmica protiv Reala u europskim natjecanjima, a u zadnjih devet gostovanja u Španjolskoj u nokaut fazi LP imaju tri pobjede, ... Prvo četvrtfinale između Real Madrida i Chelseaja možete gledati na HRT 2, ali i na kanalu Arena Sport 1. Najčitaniji članci.

Web17 dic 2024 · Kraj! Pobeda Hrvatske koja osvaja bronzanu medalju! 90. minut - Šest minuta nadoknade!. 87. minut - Kovačić je imao čist zicer i priliku da reši pitanje pobednika, ostaje 2:1.. 85. minut - Hrvatska sve bliža pobedi i bronzi.. 81. minut - Pašalić je pogodio u ruku Benuna, ali ona je bila uz telo, od svega samo korner.. 76. minut - Sada Marokanci traže … secret life of trees pdfWeb14 apr 2024 · Nakon Osijeka i Šibenika, Riječani će mini-ciklus domaćih utakmica zaključiti derbijem protiv najvećeg rivala. Dva dana prije utakmice u prodaji je ostalo svega 400 … purchase kobo instant creditsWeb10 apr 2024 · Otvoren je četvrti krug međusobnih utakmica u SuperSport HNL-u. U susretu Rijeke i Šibenika, topnik Riječana Matija Frigan postigao je deseti, jubilarni i vrlo vrijedan gol. Znali smo da će utakmica sa Šibenikom biti teška, ali to smo odradili i sada jedva čekamo susret s Hajdukom, govorio je Matija Frigan u emisiji Pod stijenama Kantride. secret life of tigersWebHRT 2, TV program. Ažuran TV program za naredna tri dana. Dame Judi Dench, dobitnica Oscara, jedna je od najomiljenijih britanskih glumica čija svaka uloga odaje koliko strasno voli svoj poziv. secret life of trees summaryWebHRT 2 pregled programa. Glazba, glazba... Donalova obiteljska kuhinja, dokumentarna serija (7/9), Donal's Family Kitchen. Odsjaj raja - Kultura vrtova u islamskom svijetu: … purchase korean wonWeb2 giorni fa · U 22. minuti ponovo prijeti Slaven. Benedik Mioč je ubacio s desne strane, Lučić nije uspio uhvatiti loptu, koja je došla do Maria Marine, no Slavenov veznjak je loše pucao preko gola. Zanimljivo, utakmica je u 30. minuti nakratko prekinuta nakon što su se uključile prskalice za vodu, no srećom prekid je kratko trajao. secret life of trees movieWebUz jutarnje protezanje, tuš-kabinu, kavu, put do posla i prvu misao, ide i radijski osmijeh. Svakoga jutra od 6:00 do 9:00. Dobro jutro! . Play. secret life of trees book